Prodávající splní dodávku zboží předáním tohoto zboží kupujícímu, nebo předáním zboží prvnímu dopravci, tím také přechází na Kupujícího nebezpečí škody na věci.

Dodací lhůta je vždy závislá na dostupnosti produktu, nejdéle však činí 60 dní.

  • V hodnotách skladových zásob jsou uvedeny čísla skladových zásob v ČR. V takovém případě expedujeme do jednoho dne od data přijetí vaší platby za objednávku.
  • V případě neoznačení skladové dostupnosti se zboží na základě vaší objednávky objedná od zahraničního dodavatele. Jde převážně o málo žádané, nebo nedávno vyprodané zboží.
  • V případě nutnosti rychlého dodání nás prosím kontaktujte emailem (info@otaku-cosplay.cz) s dotazem na konkrétní zboží. Předejdete tak nedorozumění.
  • V případě KIGURUMI je doba dodání VŽDY 5 týdnů.

Součástí dodávky není instalace zakoupeného zboží či jakákoliv jeho úprava. Společně se zásilkou obdrží Kupující daňový doklad/fakturu. V rámci efektivity dodání zboží si Prodávající vyhrazuje možnost zaslat Kupujícímu zboží ve více dodávkách, přičemž náklady na poštovné hradí Kupující pouze pro první dodávku.

Dodací lhůta začíná u zboží, které bude Kupujícím placeno při převzetí, tj. na dobírku, běžet dnem platného uzavření kupní Smlouvy dle článku IV. těchto VOP.

V případě, že Kupující zvolil jinou variantu úhrady než zaplacení zboží při jeho převzetí, začíná dodací lhůta běžet až od úplného zaplacení kupní ceny, tj. od připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.

Prodávající akceptuje následující dodací podmínky:

  • Česká pošta – cena vypočítána z celkové hmotnosti objednávky v košíku; běžně činí 115,- Kč
  • Osobní převzetí – dočasně možné pouze v rámci festivalů a conů, kterých se budeme účastnit

V případě výměny zboží ve lhůtě 14-ti dnů od zakoupení zboží jsou Kupujícímu účtovány náklady na poštovné, a to při každém jednotlivém zaslání zboží směrem ke Kupujícímu.

V případě vrácení zboží Kupujícím Prodávajícímu do 14-ti dnů hradí náklady na poštovné Kupující.

Adresa:
Petr Bársony
Kachlíkova 5
635 00 Brno

Telefon:
+420 775 937 972

Primárně používejte prosím kontakt emailem: info@otaku-cosplay.cz